Zwycięstwo Znicza i 5 medali na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski

W dniach 24-25 maja odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 23 w Stoku Lackim, podczas których biłgorajski Znicz zdobył najlepszy wynik w klasyfikacji drużynowej.

Pierwszego dnia złoty medal i tytuł Mistrzyni Polski wędruje do Elżbiety Bielak, która rywalizowała w kategorii wagowej 55 kg. 148 kg w dwuboju po przeliczeniu na punkty sinclera dało Elżbiecie VI miejsce w ogólnej klasyfikacji dziewcząt. Z kolei w popołudniowej rywalizacji pań Sylwia Zań zajmuje IV miejsce w kategorii 81 kg. I na koniec w najcięższej kategorii wagowej miła niespodzianka – brązowy medal trafia do Agaty Zań oraz srebrny do Natalii Nowackiej.

Drugiego dnia wspaniały start i zaliczone wszystkie podejścia Marcina Zwolaka dają tytuł Mistrza Polski oraz złoty medal w kategorii 89 kg oraz bardzo wysoką V lokatę w punktacji sincler, Mateusz Sokołowski w kategorii 96 kg zalicza wszystkie podejścia co daje mu brązowy medal, po długiej przerwie i niespełna trzech miesiącach przygotowań udany start Pawła Solaka 5 podejść zaliczone i VII m.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.