- Reklama -

Zwycięstwo w ostatnim sparingu

W ostatnim sparingu w ramach przygotowań do nowego sezonu w lubelskiej IV lidze Łada 1945 Biłgoraj pokonała Janowiankę Janów Lubelski 3:0. Wszystkie bramki padły w drugiej połowie, a zdobyli je: Paweł Nawrocki, Michał Skubis i Jurij Perin.

 W piątkowym meczu kontrolnym trener Łady miał do dyspozycji szeroką kadrę. W pierwszym składzie oprócz graczy, którzy reprezentowali biłgorajski klub w ubiegłym sezonie, pojawił się nowo pozyskany Ivan Oleksiuk, który przyszedł z Unii Hrubieszów, a także przymierzani do klubu Robert Widz z Janowianki Janów Lubelski oraz Paweł Nawrocki z Włókniarza Frampol. Wszyscy zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony.

Piątkowy mecz przebiegał w dość dobrym tempie, było dużo sytuacji podbramkowych, lecz albo brakowało szczęścia, albo precyzji w strzałach. W drugiej odsłonie wszedł na boisko Jurij Perin i rozruszał grę biało-niebieskich. 30-letni napastnik miał udział przy pierwszym golu i strzelił trzeciego. Pierwszą bramkę strzelił Paweł Nawrocki, a drugą Michał Skubis. Łada zagrała w składzie: Łukasz Szawara (br.) Michał Mielniczek, Paweł Sobótka, Grzegorz Mulawa, Mirosław Poliwka, Damian Chmura, Ivan Oleksiuk, Arkadiusz Czok, Damian Rataj, Robert Widz oraz Marcin Strzelczyk (br.), Dariusz Kuliński, Bartłomiej Myszak, Jurij Perin, Kamil Nowak, Mateusz Góra, Paweł Konopka, Michał Skubis, Paweł Nawrocki, Jakub Smoła. 

- Reklama -

W sobotę zespół Łady złożony głównie z juniorów zajął trzecie miejsce w V Turnieju o Puchar Burmistrza Tarnogrodu, wygrywając po serii rzutów karnych 4:3 z drużyną z Tanwi Majdan Stary. W finale Olimpiakos Tarnogród pokonał 1:0 Victorię Łukowa Chmielek

W pierwszej kolejce lubelskiej IV ligi Łada zagra na wyjeździe z Lewartem Lubartów. Mecz odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 17.00. W drugiej kolejce Łada również zagra na wyjeździe tym razem z Kłosem Chełm. Z kolei pierwszy mecz u siebie biłgorajanie zagrają z MKS Ryki w niedzielę, 20 sierpnia o godzinie 17.00. 

TW

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.