Kadius

- Reklama -

Zwycięstwo Slam Drinkers Biłgoraj w Opolu Lubelskim

Rozgrywki toczyły się tylko w kategorii Open.

Do rozgrywek z Biłgoraja zgłosiły się dwie drużyny: pierwsza – Slam Drinkers Biłgoraj w składzie: Łukasz Krawiec, Michał Swacha, Przemysław Kubat i Sebastian Pyszniak oraz druga – Slam Drinkers Biłgoraj 2 w składzie Klaudia Odrzywolska, Michał Wołowski i Michał Gajór.

Rozgrywki toczyły się w dwóch grupach systemem każdy z każdym, później systemem pucharowym.

Pierwsza ekipa Slam Drinkers była faworytem rozgrywek, co potwierdziła w rozgrywkach grupowych wygrywając zdecydowanie wszystkie mecze, zajęła w grupie pierwsze miejsce i pewnie awansowała do ćwierćfinału.

- Reklama -

Ekipa Slam Drinkers 2, składająca się z młodych i dobrze zapowiadających się zawodników i zawodniczek przyjechała zdobywać cenne doświadczenie. Po dwóch meczach wygranych i dwóch przegranych zajęli w grupie trzecie miejsce i również awansowali do ćwierćfinału.

W ćwierćfinałach pierwsza drużyna Slam Drinkers znów odniosła pewne zwycięstwo, natomiast druga drużyna niestety uległa ekipie Misie Pysie z Lublina. W półfinale los chciał, że drużyna Misie Pysie Lublin, która wyeliminowała drugą ekipę Slam Drinkers spotkała się z naszą pierwszą ekipą. Końcowy wynik 15:8 dla biłgorajskiej ekipy Slam Drinkers nie był zaskoczeniem.

W finale czekała na nich drużyna Gwiazda Lublin składająca się z młodych zawodników grających w lubelskiej amatorskiej lidze koszykówki. Zawodnicy Slam Drinkers od początku przejęli inicjatywę, zagrali mocno w obronie nie dając zawodnikom drużyny przeciwnej wiele pola do manewru. Końcowy wynik 15:9 dla zawodników Slam Drinkers był jak najbardziej zasłużony.

Oprócz zajęcia przez drużynę Slam Drinkers pierwszego miejsca w rozgrywkach jej zawodnik Łukasz Krawiec wygrał przeprowadzony w trakcie zawodów konkurs rzutów "za 3 pkt".

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.