- Reklama -

Zwiedzali Warszawę

Członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Biszczy razem z członkami Szwadronu Kawalerii im. 3 Pułku Ułanów Śląskich zwiedzili Warszawę, m.in. Sejm i Muzeum Powstania Warszawskiego.

Wyjazd do Warszawy miał miejsce w ubiegły piątek 8 lutego. Na wycieczkę wybrali się członkowie Stowarzyszenia na rzecz rozwoju Biszczy razem z członkami Szwadronu Kawalerii im. 3 Pułku Ułanów Śląskich i sympatykami obydwu grup.

– Głównym celem wyjazdu obok zwiedzania Sejmu i Muzeum Powstania Warszawskiego było spotkanie z szefem Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych Janem Józefem Kasprzykiem – informują członkowie stowarzyszenia z Biszczy.

- Reklama -

Spotkanie miało na celu nie tylko promocję działań gminy Biszcza w zakresie podtrzymywania tradycji narodowej, pielęgnowania polskości oraz rozwoju świadomości narodowej, obywatelskiej i kulturowej, lecz również uzyskanie szczegółowych informacji na temat przedsięwzięć dotowanych przez wyżej wymieniony urząd. – Mamy nadzieję, że nasza ułańska wizyta z regionalnym pierogiem i miodem na długo zapadnie w pamięć szefa Urzędu – dodają.
Foto: Stowarzyszenie na rzecz rozwoju Biszczy

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.