- Reklama -

- Reklama -

ZUS szkoli z nowego Płatnika w Zamościu i Biłgoraju

- Reklama -

Każdego przedsiębiorcę czeka rozpoczęcie pracy z nową wersją Płatnika, czyli z najpopularniejszym programem do rozliczania składek. Dlatego Zakład Ubezpieczeń Społecznych zapewnia bezpłatne szkolenia z obsługi programu.

Większość przedsiębiorców już korzysta z Interaktywnego Płatnika Plus. Są jednak tacy, którzy przejście na nową wersję programu mają jeszcze przed sobą. I właśnie ich ZUS zaprasza na szkolenia. Spotkania z ekspertami odbędą się 6 grudnia.

urząd MArszałkowski projekt

Pierwsze odbędzie się w Zamościu, w siedzibie inspektoratu ZUS przy ul. Kiepury 2. Początek o godzinie 9.00. Na takie samo szkolenie ZUS zaprasza też do swojej siedziby w Biłgoraju, przy ul. Kościuszki 103. Tam spotkanie rozpoczyna się o godzinie 10.00. Organizatorzy przyjmują zgłoszenia pod numerem telefonu 84 688 14 46.

Interaktywny Płatnik Plus to nowa jakość w komunikacji z ZUS-em. W przeciwieństwie do swojej starszej wersji pozwala pobierać dane zatrudnionych osób bezpośrednio z bazy Zakładu. Dzięki temu jest mniej błędów w dokumentach, które przygotowują pracodawcy.

 

Małgorzata Korba

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

regionalny rzecznik ZUS

w województwie lubelskim

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.