- Reklama -

- Reklama -

Zumba dla Kubusia z Aleksandrowa

Gorąco zapraszamy wszystkich mieszkańców na charytatywny maraton Zumby. Cały dochód zostanie przeznaczony dla ciężko chorego Kuby Osucha z Aleksandrowa. Maraton startuje 11 grudnia w Biłgoraju.

- Reklama -

– Maraton odbędzie się w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej n1 im. Błogosławionego Księdza Prymasa Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Biłgoraju w godzinach 15-17, a poprowadzą go instruktorzy Zumby – Monika Marszałek, Marek Duda i Jakub Tworek. Wejście na maraton kosztuje 20zł. A w programie poza Zumbą, loteria fantowa oraz balony z helem – zapowiadają organizatorzy.

– Gdy Kubuś nie miał jeszcze pięciu lat, usłyszeliśmy ostateczną diagnozę – mukopolisacharydoza IVA. Gdy dowiedzieliśmy się, że jest o nieuleczalna choroba genetyczna, cały nasz świat zawalił się w jednej sekundzie. Wiedzieliśmy jedno – będziemy walczyć o synka z całych sił, mimo że los nie jest dla nas łaskawy – mówią rodzice.

Rok Kubuś przeszedł operację odbarczenie szczytowo-potylicznego. Zabieg, który miał mu dać ulgę i lepsze funkcjonowanie zamienił się w straszną rodzinną tragedię. Doszło do powikłań. Kubuś miał sparaliżowane ręce i nogi, doszło także do niewydolności oddechowej.

- Reklama -

Chcemy oszczędzić Kubie kolejnego bólu i rozczarowania. Chcemy, by znowu mógł cieszyć się każdym dniem i choć na chwilę zapomnieć o niepełnosprawności. Czy będziesz z nami nadal w tej walce? – pytają rodzice Kuby.

Podajemy link do specjalnej zbiórki: Kuba czeka na pomoc

 

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. tatko mówi

    super

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.