- Reklama -

- Reklama -

ZSZiO z Biłgoraja pomaga okolicznym DPS-om

29 kwietnia Dom Pomocy Społecznej dla Kombatantów w Biłgoraju oraz Dom Pomocy Społecznej w Teodorówce otrzymały od uczniów Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących po 100 sztuk wielorazowych maseczek ochronnych.

Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących czynnie włącza się w profilaktykę koronawirusa. Uczniowie tej szkoły w środę przekazali po sto sztuk maseczek ochronnych okolicznym DPS-om. Warto zaznaczyć, że maseczki wielokrotnego użytku są wykonane z dobrej jakości bawełny. Ponadto mają różne wzory, kolory i kształt, dlatego będą pasowały każdemu zależnie od gustu.

Maseczki ochronne powstały dzięki inicjatywie i pracy nauczycielek przedmiotów zawodowych w zawodzie technik przemysłu mody.

- Reklama -

– Maseczki uszyły nauczycielki odzieżowych przedmiotów zawodowych panie Joanna Gałczyńska, Jadwiga Gara, Teresa Zań, Teresa Jagosiak oraz Beata Gąska, prowadząca w naszej szkole zajęcia kosmetologiczne dla uczniów technikum fryzjerskiego. Panie profesor wykazały się nie tylko profesjonalizmem, ale przede wszystkim ogromną wrażliwością społeczną – informuje Adam Balicki, dyrektor ZSZiO.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.