- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

ZSZiO podpisało umowę partnerską z hotelem

21 lutego 2017 roku Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących podpisał porozumienie o współpracy z czterogwiazdkowym Hotelem ARTIS w Zamościu. Porozumienie ma na celu zwiększenie zainteresowania młodzieży zawodem hotelarza. Przyczyni się również do większej motywacji uczniów nauką w tym zawodzie oraz do ciągłego podnoszenia swoich umiejętności i kwalifikacji.

- Reklama -

HOTEL & SPA ARTIS **** objął swoim patronatem klasy Technikum Hotelarskiego. Młodzież ucząca się w tym technikum osiąga wysokie wyniki w nauce oraz odnosi znaczące sukcesy w Olimpiadzie Wiedzy Hotelarskiej.

Uczniowie Technikum Hotelarskiego będą mieli między innymi możliwość uczestnictwa w praktykach zawodowych, wycieczkach zawodoznawczych oraz imprezach organizowanych przez Hotel. Porozumienie patronackie daje uczniom Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących nowe i szerokie możliwości rozwijania własnych umiejętności oraz gwarantuje pewny start w przyszłość po ukończeniu szkoły, jak również zwiększa szanse na znalezienie atrakcyjnej pracy w swoim zawodzie.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.