- Reklama -

- Reklama -

Zrób paczkę dla wychowanków Domu Dziecka w Zwierzyńcu

Kilka dni temu do Redakcji NOWej Gazety Biłgorajskiej dotarły listy skierowane do św. Mikołaja. Są one szczególne, ponieważ własnoręcznie napisane przez tych, których los w życiu nie oszczędzał, tj. dzieci i młodzież przebywające w Domu Dziecka w Zwierzyńcu.

- Reklama -

 

Podopieczni w tych listach w kilku zdaniach opisują swoje zainteresowania, marzenia oraz potrzeby.
Wśród wychowanków są dzieci młodsze, których marzeniem jest np. zestaw słomek konstrukcyjnych, taśma LED na pilota lub dywanik z grafiką ulicy.
W Domu Dziecka przebywa również dużo młodych ludzi. Niektórzy planują w najbliższym czasie usamodzielnić się i potrzebują m.in. kompletu garnków, zestawu naczyń czy krzesła obrotowego. Dorastające dziewczęta chciałyby dostać kosmetyki, sprzęt do pielęgnacji cery czy włosów, ubrania czy po prostu komplet pościeli.

Dzieci mają nadzieję i wierzą, że święty Mikołaj odwiedzi je przed zbliżającymi się świętami Bożego Narodzenia.

- Reklama -

Zachęcamy naszych Czytelników do odbioru listów, które czekają w redakcji przy ul. Marii Konopnickiej 11 w Biłgoraju, i podarowania uśmiechu tym, którym w życiu jest szczególnie trudno. Nie możemy ich zawieść. Tak jak w minionych latach liczymy na Wasze Dobre Serca.

Paczki planujemy przekazać ok. 20 grudnia.Szczegółowe informacje uzyskać można w NOWej Gazecie Biłgorajskiej pod nr tel. 508 019 440.

Red. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.