- Reklama -

Zostań przedsiębiorcą z dofinansowaniem Urzędu Pracy!

Jesteś osobą bez pracy i marzysz o założeniu własnej firmy? Powiatowy Urząd Pracy zaprasza do skorzystania z dofinansowania w wysokości 20 tys. zł na założenie działalności gospodarczej!

Powiatowy Urząd Pracy w Biłgoraju w związku z pozyskaniem dodatkowych środków Funduszu Pracy z Rezerwy Ministra na realizację w 2018 r. programów rynku pracy posiada środki finansowe na podjęcie działalności gospodarczej dla osób: bezrobotnych zamieszkałych na wsi, bezrobotnych rodziców powracających na rynek pracy oraz bezrobotnych opiekunów osób niepełnosprawnych, osób bezrobotnych w wieku 30-50 lat oraz dla osób bezrobotnych do 30. roku życia oraz powyżej 50. roku życia.

Ponadto w ramach projektu „Aktywizacja osób młodych pozostających bez pracy w powiecie biłgorajskim (IV)”, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020, dostępne są również środki na podjęcie działalności gospodarczej dla osób bezrobotnych. Muszą to być osoby młode w wieku 18-29 lat pozostające bez pracy, zarejestrowane w PUP jako bezrobotne z ustalonym II lub I profilem pomocy, w szczególności nieuczestniczące w kształceniu lub szkoleniu finansowanym ze środków publicznych na min. 4 tygodnie przed złożeniem wniosku o dofinansowanie podjęcia działalności gospodarczej – tzw. Młodzież NEET.

- Reklama -

Nabór wniosków odbywa się w systemie ciągłym do wyczerpania limitu środków. Wysokość dofinansowania wynosi 20 000 zł.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z urzędem – osobiście lub telefonicznie – 84 685 00 00.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.