Zostań asystentką księgowego lub pracownikiem biurowym

 

Sprawdź, czy możesz skorzystać z oferty bezpłatnych kursów finansowanych ze środków unijnych. Aby zakwalifikować się do projektu i skorzystać z bezpłatnego kursu, a potem pójść do pracy w zawodzie księgowego lub pracownika biurowego, należy spełnić łącznie kilka warunków:

– mieć powyżej 30 lat,

– nie pracować/nie uczyć się dziennie,

– zamieszkiwać na terenie województwa lubelskiego,

 można posiadać gospodarstwo rolne do 2 ha przeliczeniowych.

Kobiety, które spełnią te wymagania, będą mogły ukończyć profesjonalny kurs, który potrwa ok. 1 miesiąca (około 150 godzin szkoleniowych). W trakcie kursu uczestniczki bezpłatnie otrzymają również materiały szkoleniowe, posiłek (obiad), ubezpieczenie oraz stypendium szkoleniowe w wysokości ok. 1000 zł  brutto, zwrot kosztu dojazdu z miejsca zamieszkania na szkolenie.

Po szkoleniu każda osoba odbędzie płatny 3-miesięczny staż, za który otrzyma około 1500 zł miesięcznie.

Z kursów mogą skorzystać również osoby z wyższym wykształceniem, mile widziane są osoby z niskimi kwalifikacjami oraz osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności lub te, które ukończyły 50. rok życia.

Rekrutacja trwa, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Środki na ten cel pochodzą z Europejskiego Funduszu Społecznego. Organizatorem kursów jest Stowarzyszenie PROREW.

Szczegółowe informacje uzyskać można pod nr tel.: 533 607 101.

Dzwonić można od poniedziałku do piątku w godz.: 08.00-15.30.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.