- Reklama -

Zostali ukarani za rozpalenie ogniska

Wykazali się bezmyślnością i nie mogą liczyć na taryfę ulgową. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie skierują do sądu wniosek o ukaranie jednego z trzech mężczyzn, którzy wbrew zakazowi gromadzenia się spędzali wspólnie czas, bawiąc się przy ognisku. Dwaj pozostali zostali już ukarani mandatami karnymi.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek 27 marca około godziny 21. Policjanci z Komisariatu Policji w Józefowie podczas patrolowania miejscowości Długi Kąt zauważyli trzech mężczyzn, którzy rozpalili ognisko na ogólnie dostępnym placu. Na widok radiowozu uciekli. W niczym im to jednak nie pomogło, ponieważ policjanci szybko ustalili, kim są te osoby. Jak się okazało, byli to mieszkańcy gminy Józefów w wieku 25, 28 i 32 lata. Za swoje bezmyślne zachowanie dwóch z nich otrzymało wczoraj mandaty karne, a trzeci stanie przed sądem.

Po raz kolejny apelujemy o rozwagę, zdrowy rozsądek i przestrzeganie obowiązujących przepisów prawa. Sytuacja związana z pandemią COVID-19 wymaga od każdego z nas odpowiedzialności i dyscypliny.

J.K./lubelska policja.gov.pl

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Wojciech mówi

    moze mieli 2 m odstepu ?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.