Moto Tech

- Reklama -

Zostań sponsorem Animal Party

11 września już po raz czwarty  Biłgorajskie Centrum Kultury i Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami  „Podaj łapę” wspólnie organizują piknik rodzinny Animal Party, którego głównym celem jest pomoc  bezdomnym zwierzętom z naszego  miasta i okolic. Pomoc  ta jest bardzo ważna, gdyż najbliższe schronisko dla zwierząt znajduje się ponad 50 km od Biłgoraja.

Jednym z punktów programu imprezy jest loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Środki  pieniężne z loterii fantowej zostaną wykorzystane do zakupu karmy dla bezdomnych zwierząt z Biłgoraja i okolic.

Jako organizatorzy imprezy zwracamy się do Państwa  z prośbą o przekazanie artykułów na loterię fantową. Mile widziane są wszelkie produkty a także vouchery na usługi.

Zwracając się do Państwa z tą prośbą jednocześnie chcemy podkreślić, że organizowany przez nas piknik Animal Party cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc corocznie kilkuset uczestników.

W tym roku nasze zaproszenie na to wydarzenie  przyjął Andrzej Kłosiński- jeden z najpopularniejszych behawiorystów zwierzęcych COAPE w naszym kraju, w związku z czym spodziewamy się jeszcze większej liczby jego uczestników.

- Reklama -

 Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że podczas pikniku przeprowadzamy liczne akcje edukacyjne dotyczące m.in.  programu sterylizacji zwierząt, konieczności sprzątania po swoich psach, sposobu właściwego żywienia i pielęgnacji zwierząt domowych.

W programie imprezy zaplanowane zostały także: m.in.  pokazy posłuszeństwa psów, pokazy freesbee, pokaz psiej mody, wybór najsympatyczniejszego pieska czy kącik adopcyjny.

Piknik rodzinny Animal Party odbędzie się 11 września  na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury.

W zamian za Państwa wsparcie proponujemy wyeksponowanie reklamy Państwa firmy w formie billboardu, banneru czy  planszy podczas Animal Party.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy Państwa do przyłączenia się do naszego przedsięwzięcia i wsparcia tak szlachetnego celu.

 

Organizatorzy

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.