- Reklama -

Zostań sponsorem Animal Party

11 września już po raz czwarty  Biłgorajskie Centrum Kultury i Biłgorajskie Stowarzyszenie Opieki nad Zwierzętami  „Podaj łapę” wspólnie organizują piknik rodzinny Animal Party, którego głównym celem jest pomoc  bezdomnym zwierzętom z naszego  miasta i okolic. Pomoc  ta jest bardzo ważna, gdyż najbliższe schronisko dla zwierząt znajduje się ponad 50 km od Biłgoraja.

Jednym z punktów programu imprezy jest loteria fantowa, w której każdy los wygrywa. Środki  pieniężne z loterii fantowej zostaną wykorzystane do zakupu karmy dla bezdomnych zwierząt z Biłgoraja i okolic.

Jako organizatorzy imprezy zwracamy się do Państwa  z prośbą o przekazanie artykułów na loterię fantową. Mile widziane są wszelkie produkty a także vouchery na usługi.

Zwracając się do Państwa z tą prośbą jednocześnie chcemy podkreślić, że organizowany przez nas piknik Animal Party cieszy się niesłabnącą popularnością, gromadząc corocznie kilkuset uczestników.

W tym roku nasze zaproszenie na to wydarzenie  przyjął Andrzej Kłosiński- jeden z najpopularniejszych behawiorystów zwierzęcych COAPE w naszym kraju, w związku z czym spodziewamy się jeszcze większej liczby jego uczestników.

 Jednocześnie chcielibyśmy podkreślić, że podczas pikniku przeprowadzamy liczne akcje edukacyjne dotyczące m.in.  programu sterylizacji zwierząt, konieczności sprzątania po swoich psach, sposobu właściwego żywienia i pielęgnacji zwierząt domowych.

W programie imprezy zaplanowane zostały także: m.in.  pokazy posłuszeństwa psów, pokazy freesbee, pokaz psiej mody, wybór najsympatyczniejszego pieska czy kącik adopcyjny.

Piknik rodzinny Animal Party odbędzie się 11 września  na placu przy Biłgorajskim Centrum Kultury.

W zamian za Państwa wsparcie proponujemy wyeksponowanie reklamy Państwa firmy w formie billboardu, banneru czy  planszy podczas Animal Party.

Jeszcze raz gorąco zapraszamy Państwa do przyłączenia się do naszego przedsięwzięcia i wsparcia tak szlachetnego celu.

 

Organizatorzy

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.