- Reklama -

Znów poszkodowany motocyklista

Dziś rano doszło do kolejnego wypadku z udziałem motocyklisty. Poszkodowany kierowca jednośladu został przetransportowany do szpitala.

Dziś około godz. 8.00 doszło do zderzenia samochodu osobowego i motocykla. Wypadek wydarzył się w Biszczy. W wyniku kolizji dwóch pojazdów, motocykl wypadł do rowu, a jego kierowca z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy i policjanci, którzy zabezpieczyli teren. Policjanci obecnie ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia.

To kolejny wypadek z udziałem motocyklisty. W tym tygodniu doszło już do kilku zdarzeń drogowych, w których poszkodowani zostali kierowcy jednośladów.
Policja apeluje o rozważną jazdę.

- Reklama -

5 Komentarze
 1. Do Animowanego mówi

  Anonimowy, dlaczego LwG? Nie jest napisane że zmarl.

  1. 123 mówi

   Poszkodowany w w/w zdarzeniu doznał jedynie lekkich obrażeń. Nic poważnego mu się nie stało.

 2. Ktos mówi

  O rozważną jazdę kierowców osobówek. Nic nie patrzą na motocyklistów

  1. ZxRx mówi

   No nie patrzą, bo kto się spodziewa pojazdu między dwoma autami ? Może tak motocykliści przestali by się wciskać pomiędzy dwa auta – tam nie ma dodatkowego pasa ruchu!!! Kierowca auta nie ma obowiązku widząc obok siebie auto patrzec czy jakiś cwok się nie przeciska miedzy nimi . Fajnie jakby też motocykliści czasem zwolnili i nie wymijali ocierając się o lusterka aut – jak mi ostatnio.

 3. Anonimowy mówi

  Szkoda kolejnego motocyklisty LwG [*]
  Do zobaczenia tam u góry

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.