- Reklama -

Zniżki dla seniorów

 
Zniżki dla seniorów powyżej 65. roku życia proponuje biłgorajski Urząd Miasta. Wszystko w ramach Biłgorajskiej Karty Seniora.

W Urzędzie Miasta Biłgoraj można pobierać wnioski o wydanie Biłgorajskiej Karty Seniora. Program Biłgorajska Karta Seniora adresowany jest do osób, które ukończyły 65. rok życia i zamieszkują na terenie miasta Biłgoraj. Celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia osób powyżej 65. roku życia, tworzenie oraz rozwijanie systemu ulg i zwolnień umożliwiających zwiększenie dostępności do przygotowanych ofert, jak również kształtowanie pozytywnego wizerunku biłgorajskich seniorów.

Dzięki Biłgorajskiej Karcie Seniora jej posiadacze będą mogli skorzystać z promocji przygotowanych przez partnerów programu. Karta wydawana jest w celu zwiększenia aktywności seniorów oraz dostępu do usług publicznych, dóbr kultury, imprez sportowych, poprawy jakości życia. Jest bezterminowa i bezpłatna.

- Reklama -

Wnioski można składać w Biurze Obsługi Interesanta w Urzędzie Miasta (parter), w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30-15.30, natomiast we wtorki od 8.00 do 16.00.

Jednym z zadań samorządu jest wspieranie rodziny, w tym ludzi starszych. To zadanie nabiera szczególnego znaczenia w obliczu zachodzących zmian społeczno-gospodarczych oraz demograficznych mających wpływ na poziom życia ludzi starszych w naszym mieście – uzasadniał powołanie programu burmistrz Janusz Rosłan. W Biłgoraju żyje 4 202 mieszkańców, którzy ukończyli 65. rok życia.

Głównym celem programu jest wzmocnienie aktywności społecznej i poprawa jakości życia seniorów poprzez system promocji, ulg i rabatów. – Ważne jest także kształtowanie pozytywnego wizerunku biłgorajskich seniorów – zaznaczał burmistrz.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.