- Reklama -

- Reklama -

Znany pieśniarz wystąpi w Tereszpolu

Tereszpol rozochocił się koncertami. Przed chwilą wystąpił Jan Kondrak, teraz przyjeżdża Jarosław Chojnacki. Wielokrotny zwycięzca festiwali i konkursów, uwielbiany przez publiczność i doceniany przez krytyków, znany jako wykonawca wierszy polskich i zagranicznych poetów. Wystąpi w najbliższą niedzielę (18.12). Wstęp jest wolny.

- Reklama -

Obdarzony przepięknym głosem pieśniarz, który za krytykę uznany został za jednego z najlepszych wokalistów i interpretatorów piosenki literackiej, zwycięzca wielu ogólnopolskich konkursów i festiwali. Swoją twórczością, stylem śpiewania i gry na gitarze stworzył odmienny nurt piosenki poetyckiej, nie mieszczący się w obecnych ramach tego gatunku.

Jarosław Chojnacki stworzył muzykę do ponad trzydziestu utworów. Większość z nich to klasyczne wiersze takich autorów jak: Adam Asnyk, Stanisław Grochowiak, Tadeusz Miciński, Anna Achmatowa, Federico Garcia Lorca, Julian Tuwim, Krzysztof Karasek, Marek Grala, Grażyna Małkowska, Adrianna Szymańska, Wojciech Fułek, Krzysztof Cezary Buszman.

 

To będzie podsumowanie projektu „Bezpieczna gmina Tereszpol przykładem dla innych”
Koncert Jarosława Chojnackiego:
◆ 18 grudnia 2022 r (niedziela)
◆ godz. 16.00
◆ sala konferencyjna Urzędu Gminy Tereszpol (Tereszpol-Zaorenda, ul. Długa 234)
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
WSTĘP WOLNY!
Wydarzenie organizowane w ramach projektu realizowanego przez Gminę Tereszpol dofinansowanego ze środków rezerwy celowej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach rządowego programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań „Razem Bezpieczniej”.

 

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Evander bez ucha mówi

    Będzie Gołota 💪🥺🥴

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.