Znamy terminarz Klasy A
26 lipca br. przy udziale przedstawicieli klubów STS Gryf Gmina Zamość Tomasza Goździuka i GLKS Omega Stary Zamość Pawła Lewandowskiego przeprowadzono losowanie numerów rozstawienia Klasy A.
1 kolejka
17 sierpnia 2019
Piast Babice – Orkan Bełżec
Szumy Susiec – Andoria Mircze
Orion Dereźnia – Sparta Łabunie
Graf Chodywańce – Granica Lubycza Królewska
Orzeł Tereszpol – Sokół Zwierzyniec
Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:
Pogoń 96 Łaszczówka – Tur Turobin
Tarpan Korchów – Włókniarz Frampol
2 kolejka
24 sierpnia 2019
Andoria Mircze – Orion Dereźnia
Granica Lubycza Królewska – Orkan Bełżec
Włókniarz Frampol – Piast Babice
Tur Turobin – Tarpan Korchów
Sokół Zwierzyniec – Pogoń 96 Łaszczówka
Sparta Łabunie – Orzeł Tereszpol
Graf Chodywańce – Szumy Susiec
31 sierpnia 2019
Orion Dereźnia – Graf Chodywańce
Szumy Susiec – Granica Lubycza Królewska
Orzeł Tereszpol – Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka – Sparta Łabunie
Tarpan Korchów – Sokół Zwierzyniec
Piast Babice – Tur Turobin
Orkan Bełżec – Włókniarz Frampol
4 kolejka
7 września 2019
Szumy Susiec – Orion Dereźnia
Granica Lubycza Królewska – Włókniarz Frampol
Tur Turobin – Orkan Bełżec
Sokół Zwierzyniec – Piast Babice
Sparta Łabunie – Tarpan Korchów
Andoria Mircze – Pogoń 96 Łaszczówka
Graf Chodywańce – Orzeł Tereszpol
5 kolejka
14 września 2019
Orkan Bełżec – Sokół Zwierzyniec
Orion Dereźnia – Granica Lubycza Królewska
Orzeł Tereszpol – Szumy Susiec
Pogoń 96 Łaszczówka – Graf Chodywańce
Tarpan Korchów – Andoria Mircze
Piast Babice – Sparta Łabunie
Włókniarz Frampol – Tur Turobin
6 kolejka
21 września 2019
Graf Chodywańce – Tarpan Korchów
Granica Lubycza Królewska – Tur Turobin
Orion Dereźnia – Orzeł Tereszpol
Sokół Zwierzyniec – Włókniarz Frampol
Sparta Łabunie – Orkan Bełżec
Andoria Mircze – Piast Babice
Szumy Susiec – Pogoń 96 Łaszczówka
7 kolejka
28 września 2019
Piast Babice – Graf Chodywańce
Tur Turobin – Sokół Zwierzyniec
Włókniarz Frampol – Sparta Łabunie
Orkan Bełżec – Andoria Mircze
Tarpan Korchów – Szumy Susiec
Pogoń 96 Łaszczówka – Orion Dereźnia
Orzeł Tereszpol – Granica Lubycza Królewska
8 kolejka
5 października 2019
Orzeł Tereszpol – Pogoń 96 Łaszczówka
Granica Lubycza Królewska – Sokół Zwierzyniec
Sparta Łabunie – Tur Turobin
Andoria Mircze – Włókniarz Frampol
Graf Chodywańce – Orkan Bełżec
Szumy Susiec – Piast Babice
Orion Dereźnia – Tarpan Korchów
9 kolejka
12 października 2019
Tur Turobin – Andoria Mircze
Pogoń 96 Łaszczówka – Granica Lubycza Królewska
Tarpan Korchów – Orzeł Tereszpol
Piast Babice – Orion Dereźnia
Orkan Bełżec – Szumy Susiec
Włókniarz Frampol – Graf Chodywańce
Sokół Zwierzyniec – Sparta Łabunie
10 kolejka
19 października 2019
Andoria Mircze – Sokół Zwierzyniec
Granica Lubycza Królewska – Sparta Łabunie
Graf Chodywańce – Tur Turobin
Szumy Susiec – Włókniarz Frampol
Orion Dereźnia – Orkan Bełżec
Orzeł Tereszpol – Piast Babice
Pogoń 96 Łaszczówka – Tarpan Korchów
11 kolejka
26 października 2019
Sparta Łabunie – Andoria Mircze
Tarpan Korchów – Granica Lubycza Królewska
Piast Babice – Pogoń 96 Łaszczówka
Orkan Bełżec – Orzeł Tereszpol
Włókniarz Frampol – Orion Dereźnia
Tur Turobin – Szumy Susiec
Sokół Zwierzyniec – Graf Chodywańce
12 kolejka
2 listopada 2019
Pogoń 96 Łaszczówka – Orkan Bełżec
Granica Lubycza Królewska – Andoria Mircze
Graf Chodywańce – Sparta Łabunie
Szumy Susiec – Sokół Zwierzyniec
Orion Dereźnia – Tur Turobin
Orzeł Tereszpol – Włókniarz Frampol
Tarpan Korchów – Piast Babice
13 kolejka
9 listopada 2019
Sokół Zwierzyniec – Orion Dereźnia
Piast Babice – Granica Lubycza Królewska
Andoria Mircze – Graf Chodywańce
Orkan Bełżec – Tarpan Korchów
Włókniarz Frampol – Pogoń 96 Łaszczówka
Tur Turobin – Orzeł Tereszpol
Sparta Łabunie – Szumy Susiec