Znamy półfinalistów. Z kim chce grać Łada?

Znamy wszystkich czterech półfinalistów piłkarskiego Pucharu Polski na szczeblu województwa lubelskiego. Obok Łady 1945 Biłgoraj, to: Avia Świdnik, Orlęta Radzyń Podlaski i Start Krasnystaw. Teraz będzie losowanie par. Z kim o finał chciałaby zagrać Łada? Nowa Gazeta Biłgorajska zapytała trenera Pawła Babiarza.

Przypomnijmy. Piłkarze Łady 1945 wygrali finał Pucharu Polski w okręgu zamojskim. W finale pokonali Kryształ Werbkowice 4:2. A jak było w innych okręgach Lubelszczyzny? (odpowiadających dawnym województwom):

* Lublin –  w finale Opolanin Opole Lubelskie przegrał z Avią Świdnik 1:2.
urząd MArszałkowski projekt
* Chełm –  puchar zdobył Start Krasnystaw, pokonując w finale Chełmiankę Chełm 1:0

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

* Biała Podlaska –  w finale Huragan Międzyrzec Podlaski po dogrywce przegrał z Orlętami Radzyń 2:4.

W półfinałach wojewódzkiego Pucharu Polski zagrają: Łada, Avia, Start i Orlęta. Z kim chciałby się zmierzyć Łada?

– Obojętnie. Nie ma różnicy z kim zagramy, Ważne, żeby mecz był u siebie – mówi nam szkoleniowiec Łady, Paweł Babiarz. Nawiasem mówiąc były trener Orląt Radzyń Podlaski (kwiecień – czerwiec 2023). Z kolei z Avią Świdnik, sympatia łączy kibiców Łady.

Teraz losowanie par i za chwilę gramy. Termin półfinałów to 29 maja (środa). Wstępny termin finału wojewódzkiego PP Lubelskiego Związku Piłki Nożnej: 12 czerwca (środa).