- Reklama -

- Reklama -

Znacie pisarkę z Aleksandrowa?

Całkiem możliwe, że nawet mieszkańcy Aleksandrowa nie wiedzą, że mają w swojej gminie pisarkę. I to taką, która wydaje książki i pamięta o gminie: - Jolanta Żuber przekazała do biblioteki swoje książki z dedykacją dla czytelników. Dziękujemy bardzo - przekazuje Gminna Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie.

- Reklama -

Jolanta Żuber pochodzi z Aleksandrowa. Studiowała dziennikarstwo i komunikację społeczną oraz zarządzanie na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Publikowała opowiadania grozy w czasopismach „Biały Kruk” i „Histeria”. Pisze książki, które są kontrowersyjne i pełne emocji, czyli takie, które zostają na długo w pamięci. Jej powieści są z pogranicza kryminału, sensacji i thrillera.

– Sami byliśmy zaskoczeni, bo to świeża informacja. Jest nam bardzo miło, że dostaliśmy taki sympatyczny prezent i książki z dedykacją od mieszkanki naszej gminy. Przyznam szczerze, że sama dopiero niedawno się dowiedziałam, że mamy u siebie autorkę książek. Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Aleksandrów, żeby się z nimi zapoznali. Książki czekają w naszej bibliotece i wszyscy zainteresowani mogą je wypożyczyć. A Jolancie Żuber bardzo dziękujemy, że o nas pamięta i przekazała taki miły upominek – mówi Justyna Bździuch, z Gminnej Biblioteki Publicznej w Aleksandrowie.

- Reklama -

Aktualności ze wszystkich gmin w powiecie biłgorajskim, już we wtorek w papierowym wydaniu Nowej Gazety Biłgorajskiej.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.