- Reklama -

- Reklama -

Zmniejsz raty kredytu o połowę! Skorzystaj z sankcji kredytu darmowego

- Reklama -

Bierzesz kredyt, pożyczkę w banku albo chwilówkę na dowolny cel. Wiesz, że zawsze musisz oddać więcej, niż pożyczyłeś. Często o wiele więcej. Bywa też tak, że kwoty odsetek, kosztów i prowizji przewyższają pożyczony kapitał. W końcu „nie ma nic za darmo”. Jednak czy na pewno? Okazuje się, że jako konsument możesz odzyskać wszystkie zapłacone odsetki, prowizję i opłaty dodatkowe. Co zrobić, aby zmienić zwykły kredyt w darmowy kredyt i jakie warunki trzeba spełnić? O tym wszystkim dowiesz się w tym artykule!

Sankcja kredytu darmowego – co to takiego?

urząd MArszałkowski projekt

Sankcja kredytu darmowego to realna możliwość zmniejszenia lub nawet całkowitego umorzenia kosztów związanych z kredytem. Wszystko to dzięki ustawie z dnia 12 maja 2011 roku „o kredycie konsumenckim”, która chroni konsumentów przed nieuczciwymi praktykami finansowymi. Jeśli bank lub firma pożyczkowa nie dopełniła co najmniej jednej formalności przy zawieraniu umowy kredytu konsumenckiego, możesz skorzystać z tej opcji na oddłużanie kredytu. Błędy mogą być różne – od dużych po niewielkie – a ich ranga nie ma znaczenia. Szczegółowy wykaz naruszeń wywoujących sankcję kredytu darmowego jest wskazany w art. 45 ust. 1 ustawy z dnia 12 maja 2011 r. o kredycie konsumenckim (dostępnej tutaj). Najważniejsze jest to, że bankom bardzo łatwo jest taki błąd popełnić i większość umów zawartych w ostatnich 10 latach takie błędy posiada.

Jednym z takich błędów jest to, że banki oraz firmy pożyczkowe często obliczają odsetki nie tylko od pożyczonego kapitału, ale też od kosztów kredytu konsumenckiego. To niezgodne z przepisami! Jeśli w Twojej umowie kredytu lub pożyczki kredytodawca błędnie obliczał odsetki i je zawyżał (nawet o kilka złotych), możesz uzyskać darmowy kredyt! Co ważne, bank nie może z tego powodu wypowiedzieć umowy ani wpłynąć na ocenę zdolności kredytowej.

Korzyści wynikające z darmowego kredytu

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

Korzyści płynące z uzyskania przez konsumenta darmowego kredytu są bardzo duże. Możemy wyróżnić korzyści zarówno przed spłatą, jak i po spłacie całości kredytu.

Co dokładnie możesz dzięki temu zyskać?

  • Znaczne zmniejszenie raty (nawet o połowę) przy takim samym okresie trwania umowy.

  • Zwrot zapłaconych odsetek i prowizji oraz opłat dodatkowych.

  • Umorzenie wszystkich pozostałych odsetek oraz kosztów do końca trwania umowy.

Jak skorzystać z bezpłatnej konsultacji?

Decydując się na walkę o swoje prawa i sprawdzenie możliwości zmniejszenia obciążeń finansowych wynikających z kredytu, warto rozpocząć od darmowej analizy umowy kredytowej. Nasza kancelaria EuroLege oferuje bezpłatną konsultację specjalistyczną.

Co musisz zrobić? Wyślij zgłoszenie na stronie: https://www.eurolege.pl/zapytaj-prawnika/

Skontaktuj się: Zadzwoń: 530 333 130 Napisz: kontakt@eurolege.pl

Pamiętaj – nasza kancelaria oferuje darmowe konsultacje, podczas których przeanalizujemy Twoją sytuację i doradzimy najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj – skontaktuj się z nami już dziś!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.