- Reklama -

- Reklama -

Zmiany we Włókniarzu Frampol

Czy Włókniarz Frampol będzie miał nowe władze klubu? Już w najbliższą sobotę walne zebranie sprawozdawczo-wyborcze. Klub, który po walce do samego końca sezonu ostatecznie utrzymał się w zamojskiej klasie okręgowej, ma już pierwszych nowych zawodników.

- Reklama -

– Nie wiem, czy dalej będę kierował klubem, bo jestem tym wszystkim już bardzo zmęczony. Mam na głowie wszystko, włącznie z praniem koszulek. Praktycznie robię to sam. Chętnych do działania w klubie byłoby pewnie sporo, tylko oczywiście wszyscy chcą za to pieniądze. – mówi prezes Włókniarza Wojciech Kowalik.

Co z transferami na sezon 2022/2023?

- Reklama -

Nowym piłkarzem Włókniarza będzie Brajan Alterman, który wraca z wypożyczenia do Roztocza Szczebrzeszyn. To wychowanek frampolskiego klubu. W orbicie zainteresowań jest też inny piłkarz Roztocza – Przemysław Dycha, który pochodzi z pobliskiej Kocudzy i w przeszłości grał już w barwach Włókniarza. We Frampolu testowanych jest także dwóch piłkarzy Tura Turobin. Włókniarz interesował się też zawodnikami Metalowca Goraj, ale ci nie wyrazili wielkiego zainteresowania transferem do pobliskiego Frampola.

fot. Włókniarz Frampol

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź