- Reklama -

- Reklama -

Zmiany w Ładzie Biłgoraj. Idzie nowe

W nowym sezonie Łada 1945 Biłgoraj zgłosi do rozgrywek dwa zespoły. To już nie plany, ale decyzja została podjęta: - Zgłaszamy drugi zespół Łady do rywalizacji w piłkarskiej klasie B: - Chcemy rozwijać swoich wychowanków, dać im jeszcze więcej gry i rywalizacji o ligowe punkty. Nie wszyscy będą mieli szansę na podstawowy skład i walkę w IV lidze, dlatego taka decyzja - mówi Nowej Gazecie Biłgorajskiej, prezes Mirosław Laskowski.

- Reklama -

Będzie Łada II Biłgoraj?

Tak, od nowego sezonu będzie drugi zespół. Zgłaszamy drugi zespół Łady do piłkarskiej klasy B. Jest ponad dwudziestu zawodników w kadrze i każdy z nich chciałby jak najwięcej grać i się rozwijać. Uznaliśmy wspólnie, że musimy piłkarzom, którzy nie łapią się do podstawowego składu, zapewnić takie warunki. I pomóc trenerowi, żeby miał przegląd kadry. Dlatego od nowego sezonu tworzymy nową drużynę w klasie B. To już mogę potwierdzić, bo jest po prostu taka konieczność.

urząd MArszałkowski projekt

A kto będzie trenerem?

Drugi zespół najprawdopodobniej poprowadzi trener Bartłomiej Kowalik. Jest przymierzany i to on ma być trenerem rezerw. To bardzo zdolny trener i ma odpowiedni warsztat i podejście do młodych zawodników

 

- Reklama -

6 Komentarze
 1. Anonim mówi

  Zawodnik który zagra 30 minut w 4 lidze pojedzie z drugim zespołem poszlifowac formę na mecz do Szyszkowa albo Woli Różanieckiej. Panie Mirku czy napewno wszystko w porządku? To Pan wiceprezes Niemiec od spraw szkoleniowych to wymyślił czy kto? Ręce opadają, brak słów, totalna amatorka.

 2. Tina mówi

  jeżeli zespół jest w 4 lidze to można zacząć od a klasy z drugim zespolem

 3. Jjj mówi

  jeżeli zespół jest w 4 lidze to można zacząć od a klasy z drugim zespolem

 4. - mówi

  Chcemy rozwijać naszych wychowanków …. i dlatego za ciężkie pieniądze kupujemy i opłacamy zawodników spoza Biłgoraja (chyba dziewięciu w tym sezonie). Ale logika.

 5. Anonim mówi

  A co z juniorami starszymi? czyżby poszli do B klasy w celu zmniejszenia kosztów? po co szkolić młodzież, żeby szła w ladzie do b klasy?

  1. Jack mówi

   Myślę, że w pierwszym sezonie będzie awans. Przejście z piłki juniorskiej do seniorskiej jest trudne, B klasa to za niski poziom, ale A klasa na ogranie się start to nie jest najgorszy poziom.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.