- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Złóż życzenia babci i dziadkowi na łamach NOWej

Już za tydzień, 21 stycznia swoje święto obchodzić będą babcie, a 22 stycznia dziadkowie. Z tej okazji wnuczęta mogą zrobić im wyjątkową niespodziankę, którą opublikujemy.

Specjalne życzenia dla babci i dziadka! 

21 stycznia przypada Dzień Babci, 22 stycznia Dzień Dziadka. To jedne z tych świąt, kiedy możemy podziękować im za to, że po prostu są. Każdy dziadek i babcia zasługują na coś niepowtarzalnego. Z tej okazji NOWa Gazeta Biłgorajska opublikuje wszystkie życzenia, które zostaną wysłane do nas SMS-em. Życzenia od wnucząt ukażą się na łamach tygodnika w 3. wydaniu, czyli 21 stycznia (kolejny wtorek).

 

Każde dziecko może napisać od siebie życzenia dla swoich dziadków i babć, wystarczy tylko wysłać SMS pod nr 75068 o treści TC.NOWA. treść życzeń. Koszt SMS-a to 6,15 zł. Można również przesłać do nas zdjęcia: dziadków, dzieci lub wspólne po wcześniejszym wysłaniu SMS-a.
Dziadkowie na pewno poczują się wyjątkowo i miło, gdy, czytając najbliższe wydanie NOWej, zobaczą życzenia dedykowane właśnie im. Czekamy na Wasze SMS-y do najbliższej niedzieli, 19 stycznia !

- Reklama -

Redakcja NOWej Gazety Biłgorajskiej
 

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.