- Reklama -

Zlot Food Trucków po raz drugi w Biłgoraju

W najbliższy weekend plac Biłgorajskiego Centrum Kultury zamieni się w największą na Roztoczu plenerową restauracją, w której będzie można skosztować kuchni z różnych zakątków świata. Podczas Zlotu Food Trucków  będzie można spróbować m.in. dań kuchni indyjskiej, tureckiej, amerykańskiej, tajskiej, belgijskiej i wielu innych. Start imprezy o godz. 10.00. zapraszamy!!!

Poznawanie zwyczajów kulinarnych poszerza naszą wiedzę o świecie, zachęca do poznawania  historii i kultury różnych krajów a przede wszystkim sprawia, że stajemy się otwarci  i tolerancyjni.

Świetną okazją do odbycia kulinarnej podróży  szlakiem najpopularniejszych potraw kuchni  ulicznych z różnych zakątków świata jest biłgorajski  Zlot Food trucków.

W tym roku aż przez trzy dni plac przy BCK stanie się największą plenerową restauracją na Roztoczu. Na imprezie pojawi się kilkanaście „jedzeniowozów”. Będzie można spróbować m.in.:  kozackich  hot- dogów, indyjskich makaroników, belgijskich frytek, tureckich bułek, amerykańskich burgerów, lemoniady molekularnej,  tajskiej Pad Thai, tortilli XXL, słodziutkich mini- pączków oraz wielu innych  potraw.

Jedzenie to nie jedyna atrakcja tego wydarzenia. Dla najmłodszych na placu BCK dostępne będą „dmuchańce”.

Serdecznie zapraszamy!!!

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.