- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Złodziej złapany

W środowe przedpołudnie doszło do kradzieży maszynek do golenia o wartości ponad 400 zł. Sprawcę kradzieży zatrzymali policjanci.

Do kradzieży doszło 13 maja około godziny 11. Dyżurny biłgorajskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że w jednej z drogerii na terenie miasta doszło do kradzieży.

– Jak ustalili policjanci w rozmowie z pracownikami, nieznany mężczyzna ukradł maszynki do golenia i uciekł. Policjanci ustalili jego rysopis i niezwłocznie udali się w patrol terenu miasta za sprawcą kradzieży. Na ul. Jana Pawła II zauważyli mężczyznę, którego ubiór i rysopis zgadzał się z podanym przez pracowników drogerii. Jak się okazało, był to 27-letni mieszkaniec powiatu biłgorajskiego – relacjonuje mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowa biłgorajskiej policji.

27-latek nie ujawnił motywów, jakimi się kierował, gdy kradł maszynki do golenia o wartości ponad 400 zł.

- Reklama -

Mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do komendy, gdzie usłyszał zarzuty kradzieży. 27-latek dobrowolnie poddał się karze grzywny w wysokości 1500 zł, musi również zapłacić za skradziony towar.

W statystykach Komendy Głównej Policji z 2019 roku widnieją łącznie 106 682 przestępstwa kradzieży rzeczy cudzej. Natomiast w 2018 roku było ich mniej, bo 103 164. Z danych wynika, że liczba takich zdarzeń wzrosła w sklepach z 12 366 do 17 383 oraz na stacjach paliw z 1362 do 1955.

Red.

- Reklama -

- Reklama -

1 komentarz
  1. Luciusz mówi

    A pisza o nas ze my taki katolicki wierny chrzescijanstwu kraik. A tutaj masz nawet w takim małym powiecie jak biłgorajec kradna na potwege i gdzie sie da. ale to nic. Nic nie przebije kradziezy jaka zaistniała tez w biłgorajcu ale zlodziejka miała okazac sie mieszkanka najsłynniejszej gminy w powiecie czyli potok durny tfu sory potok gorny oczywiscie. otóz ta zlodziejka połasiła sie na błyskotke i ja miała zawinac . oczywiscie sie nie przyznała ale kamera wie swoje. poł gminy sie smiało później z tego. jak mozna byc tak głupim albo tak zdesperowanym. Chcieli nawet pod gmina czy w gminie juz nie pamietam jakas budka stwiac z błyskotkami. Ciekawe po co?? kto to wie. Ta gmina to wogóle jest smieszna i ciekawa. Dzieja sie tam cuda i dziwy jakich nigdzie nie spotkacie. ostatnio np w gminie wycieta wszyskie drzewa dookoła budynku gminy. gdy ludziska zaczeły sie dopytywac czemu sie to stało i czemu teraz podobno wójt az na sesji musiał wyjasniac ze drzewa te były reliktem komunizmu jako takiego. A ze wójt w tej gminie zaciekle waczy z komuna to z radoscia kazał wyciac wszyskie drzewa dookoła gminy. Mozna no mozna. Co drzewa zawiniły wójtowi akurat trego juz nie wyjasnił. Dobrze ze nie kazał wyciac wszyskich drzew w gminie które pamietaja czasy komuny. To by dopiero bylo/

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.