Moto Tech

- Reklama -

Ziemia Polska – Zakłady, które dbają o jakość polskiej gleby

W pełni naturalne i organiczne produkty

Produkty oferowane przez Ziemia Polska to produkty, które są w pełni naturalne i organicznie. W żaden sposób nie szkodzą środowisku naturalnemu. Potwierdzają to nie tylko opinie ludzi, którzy mieli styczność z produktami Ziemia Polska, ale również potwierdzają to zakrojone na szeroką skalę i wielokrotnie weryfikowane badania naukowe, prowadzone przez niezależne ośrodki badawcze.

Kompostownie przyjazne zarówno dla środowiska oraz mieszkańców

Ziemia Polska to nie tylko organiczne produkty użyźniające ziemię. To również kompostownie. Bardzo szczególne kompostownie – zakłady budowane są bowiem według przyjaznych i innowacyjnych technologii, które mają szerokie zastosowanie również podczas samego procesu produkcji. Kompostownie są w stanie dostarczyć ziemi wszystkich mikroelementów i minerałów, których im brakuje. W dodatku robią to bez szkody dla ludzi, którzy zamieszkują dane okolice. Współczesny rozwój technologii pozwala na zadbanie o ich wysoki poziom komfortu. Wszystkie opinie i sugestie mieszkańców zawsze zostaną wzięte pod uwagę. Udowadnia to dobitnie spokojna koegzystencja obecnych już zakładów i osób, które zamieszkują okolice.

- Reklama -

Nowoczesna technologia wykorzystująca mikroorganizmy

Jak zostało już wspomniane – w zakładach Ziemia Polska na każdym etapie produkcji wykorzystywane są najnowsze i innowacyjne technologie. Technologie, które zakładają zastosowanie mikroorganizmów probiotycznych. W Polsce ponad 25 procent gleb to bielice, czyli gleby niezwykle wymagające intensywnego nawożenia. Dzięki mikroorganizmom, które wraz z produktami Ziemia Polska przenikają do środowiska, nawożą i odżywiają glebę. Dzięki temu nawet bielice są w stanie oddać wszystko to, co najlepsze. Mikroorganizmy probiotyczne mają wpływ na strukturę gazową i wodną gleb, dzięki czemu więcej pożywnych składników trafia do rośliny.

Same pozytywne opinie wśród okolicznych mieszkańców

Zarówno naturalne produkty, jak i kompostownie, które wykorzystują u siebie zdobycze najnowszej technologii mają bardzo dobrą opinię wśród wszystkich mieszkańców, w okolicy których odbywa się proces produkcji. Wśród opinii przeważa zdanie, że mimo wcześniejszych obaw – nie ma najmniejszych problemów z nieprzyjemnym zapachem czy zanieczyszczeniem wód. Wszyscy są zgodni co do jednej rzeczy: proces nawożenia ziem nie wpływa w żadnym stopniu destrukcyjnie na czystość wód czy powietrza w bliższej i dalszej okolicy.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.