Zgubił przyczepkę w trakcie jazdy

Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarany mandatem i punktami karnymi został 31 latek, który jadąc samochodem marki Volkswagen „zgubił” przyczepkę. Całe zajście zarejestrował policyjny wideorejestrator. Na szczęście na dość ruchliwej ulicy w momencie zdarzenia panował niewielki ruch i nikt nie został ranny.

Do zdarzenia doszło na ul. 1-go Maja w Tarnogrodzie. Policyjny wideorejestrator nagrał moment, kiedy od jadącego w kierunku Sieniawy samochodu marki Volkswagen odpięła się przyczepka. Przyczepa tocząc się po chodniku „samowolną” podróż zakończyła w przydrożnym rowie.

Na szczęście nikomu nic się nie stało. Na ruchliwej zazwyczaj ulicy w momencie zdarzenia panował niewielki ruch. Policjanci zatrzymali kierowcę, który był zaskoczony całym zdarzeniem. 31-latek z gminy Tarnogród ani jego pasażer nie zauważyli momentu, w którym odpięła się ona od samochodu. Kierowca w chwili zdarzenia był trzeźwy, w rozmowie z policjantami przyznał, że prawdopodobnie źle ją zabezpieczył.

Policjanci za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym ukarali 31-latka mandatem i punktami karnymi.

Zobacz video:

- Reklama -

1 komentarz
  1. siara mówi

    Jadąc nawet nie patrzył w lusterka co się dzieje z tyłu za nim !! tak jeżdżą własnie niedzielni kierowcy osobówek .raz na jakiś czas wyjedzie do Tarnogrodu na targ .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.