- Reklama -

- Reklama -

Zginął podczas przewozu drzewa. Kierowca ciągnika był pijany

Wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski) śmierć na miejscu poniósł 49-latek, którego przygniótł wóz z drzewem. Do rozpięcia ciągnika rolniczego i ciągnącego przez niego wozu doszło w trakcie jazdy. - Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu - informuje biłgorajska policja.

- Reklama -

Do śmiertelnego wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00 w Aleksandrowie (powiat biłgorajski). Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierujący ciągnikiem rolniczym Ursus ciągnął wóz z drewnem. Na wozie siedział 49 – letni mężczyzna. W trakcie jazdy wóz rozpiął się i przewrócił przygniatając siedzącego na nim mężczyznę. Na miejscu prowadzona była reanimacja, niestety życia 49 – latka nie dało się uratować i zmarł na miejscu zdarzenia.

-Zatrzymaliśmy 43 –latka, podejrzanego o kierowanie ciągnikiem. Mężczyzna miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostaną z nim wykonane dalsze czynności procesowe – informuje KPP w Biłgoraju.

- Reklama -

Na miejscu zdarzenia policjanci z Biłgoraja pod nadzorem prokuratora wykonywali oględziny, ustalali świadków zdarzenia i zabezpieczali ślady.

Ciało 49 – latka decyzją prokuratora zostało zabezpieczone do dalszych badań sekcyjnych. Obecnie ustalamy dokładne okoliczności i przyczyny w jakich doszło do wypadku.

- Reklama -

1 komentarz
  1. Polak mówi

    Przewoził DREWNO. Drzewo jest przed ścięciem!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.