- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zginął w wyniku pożaru lasu

W sobotni wieczór w jednym z lasów na terenie powiatu biłgorajskiego wybuchł pożar, w którym poważnych obrażeń doznał mężczyzna. Niestety, po kilkunastu godzinach pobytu w szpitalu w wyniku rozległych poparzeń zmarł. Obecnie biłgorajska prokuratura prowadzi postępowanie, mające na celu wyjaśnić przyczynę wybuchu pożar, a w konsekwencji obecność w tamtym miejscu zmarłego mężczyzny.

18  kwietnia o godzinie 16.56 biłgorajska straż pożarna została poinformowana o pożarze lasu w gminie Frampol. Na miejsce zostały zadysponowane dwie jednostki straży pożarnej.

– Po przybyciu na miejsce pożaru jednostki OSP potwierdzono, że pali się poszycie leśne o powierzchni około 20 arów. Obok miejsca pożaru znajdowała się osoba poszkodowana. Był nim poparzony, ale w chwili znalezienia przytomny mężczyzna – informuje mł. bryg. Albert Kloc, rzecznik prasowy Państwowej Straży Pożarnej w Biłgoraju.

Poszkodowany mężczyzna został przetransportowany helikopterem do szpitala. W poniedziałek, Prokuratura Rejonowa w Biłgoraju z przykrością poinformowała, że w wyniku poniesionych obrażeń mężczyzna zmarł.

– Mieszkaniec gminy Frampol z rozległymi oparzeniami został przetransportowany do szpitala w Łęcznej, gdzie na skutek licznych oparzeń zmarł – relacjonuje Anna Rębacz, prokurator rejonowy w Biłgoraju.

- Reklama -

Obecnie prokuratura nie podaje dokładnych informacji dotyczących przyczyn wybuchu pożaru. Po zaplanowanej w najbliższym czasie sekcji zwłok oraz skonfrontowaniu jej wyników z dowodami zebranymi przez policjantów na miejscu zdarzenia prokuratura będzie mogła podać dokładną przyczynę wybuchu pożaru, a co za tym idzie wyjaśnić obecność zmarłego mężczyzny na miejscu zdarzenia.

Dla rodziny zmarłego zaistniałe zdarzenie jest na pewno wielką tragedią. Z tego powodu nie rozsiewajmy plotek na temat domniemanej przyczyny pożaru, w którym ucierpiał mężczyzna, dopóki prokuratura nie przedstawi oficjalnych informacji.

Red.

Zdjęcie: Tomasz Kozyra

 

- Reklama -

- Reklama -

8 Komentarze
 1. Roman mówi

  Trohe szacunku dla drugiego czlowieka zginal mlody mezczyzna. Las bagno i trawa pozostaly

  1. Rycho Rysiński mówi

   Trochę należy pouczyć się języka polskiego… 🙁

 2. Kamil mówi

  Oj rysiu rysiu. Jeszcze raz przeczytaj

  1. Rycho Rysiński mówi

   No przeczytałem i …?

 3. Piotr mówi

  Dowodów nie ma ale prawdopodobieństwo że przyczynił się do pożaru jest spore. Dobrze że więcej lassu nie spłonęło.

  1. Angelika mówi

   Ma Pan rację najważniejsze że się więcej lasu nie spaliło, a że człowiek się spalił i zginął to już mało ważne. Najlepiej ocenić że przyczynił się do pożaru i szkodować las.

 4. jerzy mówi

  Na zachodzie bez zmian. Niemcy w czasie I wojny swiatowej uzyli gazu bojowego przeciw Francuzom,a ze wiatr zmienil kierunek to zamiast Francuzow potruli sie Niemcy

  1. Rycho Rysiński mówi

   To bardzo ciekawe. Tylko jak to się ma do powyższego artykułu?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.