Wypożyczalnia sprzętu Kołodziej-baner górny

- Reklama -

Zebranie Rady Osiedla “Puszcza Solska”

Zarząd Osiedla odbył w minionym roku cztery posiedzenia w których brali udział Radni Rady Osiedla "Puszcza Solska, burmistrz, radni, mieszkańcy.  – Podczas spotkań Zarząd Osiedla zajmował się bieżącymi sprawami Osiedla i sprawami zgłaszanymi przez Urząd Miasta, mieszkańców i radnych Rady Miasta Biłgoraj. Głównymi tematami były: zmiana nazwy ulic w obrębie Osiedla, poprawa bezpieczeństwa na ul. Sienkiewicza poprzez zmianę organizacji ruchu na jednokierunkowy, poprawa bezpieczeństwa ruchu na ulicach osiedlowych poprze ustawienie odpowiednich znaków drogowych oraz  propozycja nazw ronda znajdującego się w obrębie Osiedla  mówił podczas zebrania przewodniczący Jacek Patro.

 Zarząd Osiedla zajmował się również przygotowaniem zasad opiniowania wniosków dotyczących sprzedaży alkoholu w punktach znajdujących się na terenie osiedla. Warto zaznaczyć, że w minionym roku Zarząd Osiedla zakupił  sprzęt sportowy o wartości 600 zł dla Szkoły Podstawowej Nr 3.

- Reklama -

 –  Zarząd Osiedla uważa, że w Osiedlu "Puszcza Solska" wykonano wiele inwestycji drogowych, które poprawiają bezpieczeństwo i komfort użytkowania przez kierowców i pieszych, jednocześnie zwraca się z prośba o pilne wykonanie zadań, takich jak ulica Spokojna i ulica Sienkiewicza, chodnik przez Samorządowym Przedszkolem Nr 3, czy połączenie ścieżki rowerowej od ulicy Poniatowskiego do Tarnogrodzkiej – mówi przewodniczący.

Podczas zebrania poruszano wiele ważnych kwestii dla mieszkańców. Dotyczyły one m.in. bezpieczeństwa na ul. Nowakowskiego, funkcjonowania oczyszczalni ścieków czy zmian w studium. 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.