- Reklama -

- Reklama -

Zebrali prawie 3,5 tys. zł dla WOŚP

- Reklama -

Z inicjatywy Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury i Biblioteki Publicznej we Frampolu w ramach ogólnopolskiej akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wolontariusze w niedzielę 15 stycznia prowadzili zbiórkę pieniędzy. We Frampolu pieniądze zbierała młodzież z zespołów działających w M-GOK, pod nadzorem upoważnionych pracowników Bibliotek Publicznych: Marii Kapicy, Anny Wyroślak i Jolanty Gucmy; Domu Kultury: pani Ludwiki Doliny; wolontariuszy: Magdaleny Sprysak i Kingi Mazur. Specjalne podziękowania za pomoc organizatorzy kierują do Krzysztofa Kapicy.

Frampolski finałowy koncert wystartował o godz. 14.00. Na scenie M-GOK zaprezentowały się zespoły: Chór Seniorów, Dziecięce Zespoły Taneczne, Młodzieżowy Chór „Millenium”, solistka Klaudia Jagieło, Chór mieszany z Frampola, Zespół Folklorystyczny „Żurawina” z Korytkowa Małego, Zespół Folklorystyczny z Sokołówki, Zespół Wokalny GOSPA z Karolówki i Gminna Orkiestra Dęta.

toyota Yaris

Tegorocznym celem akcji było zebranie funduszy dla ratowania życia i zdrowia dzieci i seniorów. We Frampolu zebrano 3 tys. 413 zł.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.