- Reklama -

Zderzenie z dzikiem

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 7:00 w miejscowości Gromada. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący samochodem m-ki Volkswagen, 18 letni mieszkaniec gminy Aleksandrów na skutek nagłego wtargnięcia dzika na jezdnię uderzył w zwierzę stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do przydrożnego rowu i dachował. 18 latek z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala, kierowca był trzeźwy. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz apelują o rozwagę i bezpieczeństwo na drodze.

Pamiętajmy: dzikie zwierzęta potrafią nagle wtargnąć na jezdnię, która przecina ich utarte ścieżki i trasy. Wiele zwierząt w starciu z samochodami ginie na drogach, tak było tym razem. Zniszczeniom ulegają pojazdy, ranni zostają ludzie podróżujący samochodami. Dbajmy o bezpieczeństwo na drodze, zachowujmy czujność za kierownicą i nie lekceważmy znaków ostrzegających przed zwierzętami leśnymi.

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Gibon mówi

    Fakt dziczyzny jest w h… W tej sytuacji to auta nie odzyska bo kto mu zwruci kasę AC w takiej sytuacji wypłaci ale lecą po kosztach. Dobry pomysł by był żeby ogrodzenia powstały PIS rozdaje pieniądze to niech zainwestuj w ogrodzenia przy leśnych drogach

  2. Herk mówi

    Dzika co szkoda ale tego młodego ci nieszkoda takich dzików jest od groma znieczulica społeczna weście się ludzie.

  3. adaa mówi

    Tam jest do 60 ile łepek jechał ? Szkoda dzika

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.