- Reklama -

Sprawca kolizji uciekł

30 września w godzinach nocnych doszło do zderzenia trzech samochodów w Woli Dużej. Brały w nim udział trzy samochody osobowe, bus oraz ciężarówka. Sprawca kolizji zbiegł miejsca zdarzenia

Po godzinie 19 doszło do zderzenia trzech samochodów na drodze wojewódzkiej 858. 35 letni mieszkaniec gminy Biłgoraj, jadący samochodem osobowym marki Seat, uderzył w tył prawidłowo zaparkowanego autobusu na linii przystankowej. Pojazd odbił się po czym zjechał na przeciwny pas drogi, gdzie zderzył się z dwoma innymi samochodami jadącymi w przeciwnym kierunku. Były to samochody marki Opel którym poruszała się mieszkanka gminy Tereszpol oraz Seat, którym podróżował 62-latek z gminy Radecznica. W wyniku impetu kierująca oplem straciła panowanie nad autem i wjechała w zaparkowaną ciężarówkę marki Scania.

- Reklama -

Sprawca zdarzenia pieszo oddalił się z miejsca kolizji. Po wszczęciu poszukiwań użyciem psa tropiącego mężczyzna po 3 godzinach 35-letni mężczyzna wrócił Policjantom jak doszło do zdarzenia, w chwili zdarzenia był trzeźwy. Nikt z uczestników nie odniósł poważnych obrażeń.

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.