- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zderzenie subaru z ciągnikiem rolniczym

Do zderzenia dwóch pojazdów doszło wczorajszej nocy na drodze W835 w miejscowości Huta Turobińska. Z niewiadomych na chwilę obecną przyczyn kierujący subaru najechał na tył ciągnika rolniczego ursus. W wyniku wypadku do szpitala trafił ranny 46-letni kierujący ciągnika. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia i apeluje o ostrożność na drodze!

- Reklama -

Do wypadku doszło wczoraj ok. godz.21.00 na drodze wojewódzkiej nr 835 w Hucie Turobińskiej. Z ustaleń policjantów zabezpieczających miejsce zdarzenia wynika, że kierujący osobówki marki subaru nagle najechał na tył poprzedzającego ciągnika rolniczego. W wyniku zderzenia ciągnik przewrócił się na pobocze. Jak ustalili policjanci obaj kierujący było trzeźwi. Kierującym subaru okazał się 49-letni mieszkaniec Lublina, zaś ciągnikiem kierował 46-latek z gm. Turobin. Drugi z mężczyzn w wyniku wypadku ranny trafił do szpitala z obrażeniami ciała gdzie pozostał na obserwacji.
Czynności w tej sprawie są obecnie w toku. Policjanci pracują nad ustaleniem przyczyny i wszystkich szczegółów tego zdarzenia drogowego.

KWP LUBLIN

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.