- Reklama -

Zderzenie quada z osobówką

Do niebezpiecznego zdarzenia drogowego doszło w miniony weekend w miejscowości Chłopków, w gminie Frampol. – Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 62-latek z gminy Radecznica kierując Suzuki nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu na skrzyżowaniu kierowcy quada. 34-latek z gminy Frampol, który kierował quadem, uderzył w tylną część osobówki i doznał poważnych obrażeń ciała – przedstawia sierż. sztab. Joanna Klimek, rzeczniczka biłgorajskiej policji.

- Reklama -

Szczęśliwie mężczyzna miał na głowie kask, co uchroniło go przed tragicznym skutkiem zderzenia. Ponadto okazało się, że 34-latek był nietrzeźwy miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnych bazach okazało się również, że nie posiadał nigdy uprawnień do kierowania, nie miał również pozostałych dokumentów wymaganych podczas kontroli. Kierowca Suzuki był trzeźwy. Obecnie wyjaśniane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

Na miejscu zdarzenia byli obecni też strażacy. Jak podaje st. kpt. Albert Kloc, oficer prasowy KP PSP w Biłgoraju, z pomocą ruszyły trzy jednostki PSP i dwie jednostki OSP. W wyniku zdarzenia quad został zniszczony w 50%.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.