- Reklama -

- Reklama -

Podczas kolizji w samochodzie były dzieci

Dziś około godz. 16 na ulicy Sikorskiego w Biłgoraju doszło do kolizji. Uczestniczyły w niej aż trzy samochody osobowe. W jednym z nich siedziało dwoje dzieci.

18 września w godzinach popołudniowych na ulicy Sikorskiego w Biłgoraju doszło do kolizji z udziałem trzech samochodów osobowych. W samochód marki Volkswagen, którym poruszała się mieszkanka Biłgoraja, uderzył samochód marki Audi, w tył którego najechał kierowca samochodu peugeot. Sprawca zdarzenia nie zachował należytej odległości i najechał na tył samochodu marki Audi, co w konsekwencji spowodowało uderzenie w poprzedzający samochód z dwójką dzieci. Mężczyzna, jako sprawca kolizji, został ukarany mandatem karnym, a kobiety i dzieci przetransportowano do szpitala. Nie odniosły one poważnych obrażeń.

- Reklama -

Zachowujmy czujność oraz bezpieczną odległość podczas jazdy. Bardzo zmęczeni, wracając z pracy lub szkoły, nie powinniśmy wsiadać za kierownicę.

Pamiętajmy, że gdy poruszamy się po mieście samochodem, ciąży na nas ogromna odpowiedzialność. W przypadku, gdy przez nieuwagę najedziemy na samochód, który aktualnie zatrzymał się, aby przepuścić pieszego na pasach, możemy doprowadzić do jego popchnięcia, które z dużą prędkością finalnie może wyrządzić pieszemu krzywdę.

 

- Reklama -

1 komentarz
  1. Piotr mówi

    Ni tak, jak jesteśmy bardzo zmęczeni po pracy lub szkole, to zawsze mozna położyć się na przystanku na godzinkę. Przespać się trochę, odpocząć i i wypoczeci heeeja do domu.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.