Zderzenie motocyklisty z osobówką AKTUALIZACJA

Dzisiaj w godzinach popołudniowych doszło do wypadku drogowego w miejscowości Bukowina (gmina Biszcza). Doszło tam do zderzenia motocyklisty oraz samochodu osobowego.Kierujący motocyklem z obrażeniami głowy został przetransportowany do szpitala w Biłgoraju.

Więcej informacji wkrótce. 

 

AKTUALIZACJA

Wczoraj około godziny 13:30 w miejscowości Bukowina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru oraz osobowego Forda Fiesty. 31 latek który kierował motorowerem z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Biłgoraju. Obecnie pod nadzorem prokuratury wyjaśniane są okoliczności wypadku.

Wczoraj około godziny 13:30 w miejscowości Bukowina doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motoroweru oraz samochodu osobowego m-ki Ford Fiesta. Wstępne ustalenia policjantów wskazują no to, że 31 latek z gminy Biszcza, który kierował motorowerem m-ki Romet podczas wykonywania manewru skrętu nie upewnił się czy jest wyprzedzany i zderzył się z Fordem prowadzonym przez 29 letnią mieszkankę gminy Tarnogród. Jak ustalili policjanci oboje kierowcy byli trzeźwi. 31 letni kierowca Rometa z licznymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Biłgoraju. Obecnie pod nadzorem prokuratury trwa ustalanie wszelkich okoliczności tego zdarzenia.

 

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.