- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zderzenie motocykla i dwóch samochodów

W niedzielne popołudnie na skrzyżowaniu w Długim Kącie doszło do zderzenia dwóch samochodu osobowego z motocyklem. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl uderzył w znajdującego się w rejonie skrzyżowania Citroena.

- Reklama -

- Reklama -

Do zdarzenia doszło 30 sierpnia, po godzinie 14:00 w miejscowości Długi Kąt. Ze wstępnych ustaleń policjantów pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że 21-letni kierowca samochodu marki BMW, podróżujący z o rok młodszą pasażerką po początkowym zatrzymaniu się na skrzyżowaniu nagle wyjechał z drogi podporządkowanej, uderzając jadący drogą z pierwszeństwem jednoślad.

– Motocyklem marki Yamaha kierował 31- latek z pow. zamojskiego, który przewoził 28 – letnią pasażerką, mieszkanką pow. leżajskiego. Siła uderzenia była tak duża, że motocykl uderzył w znajdujący się w rejonie skrzyżowania samochód marki Citroen, którym kierował 32 – letni mieszkaniec pow. biłgorajskiego, który podróżował z 31 letnią mieszkanką pow. niżańskiego – opowiada mł. asp. Joanna Klimek, rzecznik prasowy biłgorajskiej policji.

Z miejsca zdarzenia do szpitala z obrażeniami ciała zostali przetransportowani podróżujący jednośladem.

Z uwagi na uszkodzenia zatrzymane zostały dowody rejestracyjne wszystkich trzech pojazdów. Obecnie policjanci ustalają dokładne okoliczności i przyczyny zdarzenia. Za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat pozbawienia wolności.

Red.

- Reklama -

1 komentarz
  1. ololo mówi

    to Tatarka

Zostaw odpowiedź