- Reklama -

- Reklama -

Zbliżają się wakacje – porozmawiajmy o bezpieczeństwie

Biłgorajscy policjanci spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej nr 1 w Biłgoraju. Młodzież spędzająca czas w świetlicy miała okazję posłuchać przygotowanej specjalnie dla nich pogadanki na temat bezpieczeństwa i obejrzeć sprzęt na co dzień służący policjantom w pracy.

- Reklama -

W ramach spotkania poruszali tematy związane z bezpieczeństwem z okazji zbliżających się wakacji. Przypominali uczniom zasady bezpiecznych zachowań w domu, na podwórku i w podróży, a także niebezpieczeństwach, jakie mogą spotkać nas podczas spędzania czasu nad wodą lub w górach, i sposobach ich uniknięcia.

Stróże prawa dużą uwagę poświęcali bezpieczeństwu dzieci w ruchu drogowym. Młodzi słuchacze w skupieniu wysłuchali wskazówek mundurowych dotyczących unikania niebezpieczeństw. Przypomniano także o bardzo ważnej roli elementów odblaskowych, które zwiększają bezpieczeństwo na drodze.

Na koniec spotkania uczniowie mieli okazję obejrzeć sprzęt na co dzień służący policjantom w pracy oraz dowiedzieć się wielu ciekawostek dotyczących ich służby.

- Reklama -

mł. asp. Joanna Klimek

 

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.