- Reklama -

- Reklama -

Zbliżają się Dni Biłgoraja. Choć pod inną nazwą

Po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią powracają Dni Biłgoraja, choć tym razem pod inną nazwą. To dwudniowe wydarzenie, które zwykle obchodzone było w czerwcu. W tym roku zaplanowane jest w dniach 11-12 czerwca. Na letniej scenie Biłgorajskiego Centrum Kultury wystąpi Patrycja Markowska.

- Reklama -

Patrycja Markowska wystąpi w sobotę 11 czerwca.

Tym razem Dni Biłgoraja będą nieco inne. Dlaczego? 

- Reklama -

Wskazuje na to już sama nazwa. To będą Dni Folkloru Polskiego.

Impreza będzie zorganizowana na mniejszą skalę niż zwykle, a to za sprawą wojny u naszych wschodnich sąsiadów. Podczas dwudniowego wydarzenia odbędą się koncerty, które będą miały na celu finansowe wsparcie Ukrainy. Podczas imprezy wystąpi również zespół wokalny z miasta partnerskiego Nowowołyńska.

 

 

 

- Reklama -

3 Komentarze
 1. Irena mówi

  Dwa lata nic się nie działo. Kasa zaoszczędzona. Nawet na tamtegoroczny Chillout Festiwal burmistrzowa Marylka zabroniła dać pieniądze bo to nie jej pomysł był. Więc organizatorzy sami zadbali o finanse. Więc ciekawe gdzie się pieniądze podziały? W ogóle dziwnie kasa znika z UM .
  Podatki w mieście są straszne, nikomu nic nie umarzają. Może trzeba się nachapac przed końcem kadencji?

 2. Krystyna mówi

  A co z tym budżetem obywatelskim ??niby że przez kowid przecież burmistrz nic nikomu nie umorzył podatkowo a budżet zatrzymał. Teraz też mu tak pasuje bo wojna.

 3. Babajaga mówi

  „na mniejszą skalę niż zwykle, a to za sprawą wojny u naszych wschodnich sąsiadów” przykre jest co się dzieje na Ukrainie ale bez przesady, niedługo może będzie zakaz jakichkolwiek imprez ze względu na wojne. Jak mają odbyć się koncerty które będą wspierać Ukrainę, to tym bardziej zrobić większą imprezę. Więcej ludzi, więcej datków

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.