- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zbiórka dla pogorzelców z Rudy Solskiej

W ostatnim czasie została utworzona zbiórka pieniędzy dla mieszkańców Rudy Solskiej, którzy w wyniku pożaru stracili dach nad głową. Liczy się każdy złotówka.

- Reklama -

W nocy z czwartku na piątek doszło do pożaru w gminie Biłgoraj. Ogień strawił budynek gospodarczy, część maszyn, a także dach budynku, w którym mieszka 4-osobowa rodzina.

Pożar strawił dach budynku mieszkalnego oraz prawie cały budynek gospodarczy z wyposażeniem. Największym problemem po pożarze jest budowa dachu i przywrócenie budynku do stanu używalności. Obecnie przykryty jest on folią. Na szczęście, sprzęt znajdujący się w budynku mieszkalnym ocalał – mówi poszkodowany przez pożar Paweł Maciocha. – Nasza rodzina składa się z czterech osób. Mamy dwoje dzieci. Planowaliśmy budowę domu. Wylaliśmy nawet fundamenty, ale teraz musimy zadbać o to, by mieć dach nad głową – dodaje mieszkaniec Rudy Solskiej. – Choć wiem, że nie jesteśmy jedynymi potrzebującymi, proszę ludzi dobrego serca, pomóżcie nam wrócić do normalności – prosi.

Dla nich została założona zbiórka pieniędzy.

Chcąc pomóc im troszkę w tej trudnej sytuacji, założyłam zbiórkę i z tego miejsca proszę mieszkańców Rudy Solskiej, a także okolicznych miejscowości o pomoc tej rodzinie w postaci wpłacenia kilku złotych, które ułatwią im odbudowę zniszczeń. Dziękuję każdemu z osobna za pomoc  piszą organizatorzy zbiórki.

- Reklama -

Na stronie internetowej zrzutka.pl została założona zbiórka pieniędzy. Te pieniądze mają pomóc poszkodowanej rodzinie w powrocie do normalności. Akcja potrwa do 4 lipca.

– Bardzo serdecznie dziękuję strażakom PSP w Biłgoraju oraz druhom z 6 zastępów OSP, a szczególnie z Rudy Solskiej za sprawne przeprowadzenie akcji i pomoc w zabezpieczeniu ocalałego sprzętu. Jestem ogromnie wdzięczny wszystkim ludziom, od których otrzymałem wsparcie – dziękuje Paweł Maciocha.

Pieniądze można też wpłacać na konto pocztowe:

96 1320 1537 3936 5851 3000 0001

LINK DO ZBIÓRKI: https://zrzutka.pl/h3ture

Fot. OSP Wola Dereźniańska

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.