- Reklama -

- Reklama -

Zbierają na stypendia. Ruszyła zbiórka FFLZB

Już dziś rusza wielka zbiórka na stypendia dla młodych i zdolnych ludzi z naszego regionu. W tym roku Fundacja FLZB po raz kolejny zaprosiła do współpracy szkoły z powiatu biłgorajskiego i gminy Zwierzyniec.

- Reklama -

Do akcji włączyli się ci, którzy od lat współpracują z Fundacją, tj. I Liceum Ogólnokształcące im. ONZ, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Leśnych oraz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej.

Akcję „Zbieramy na stypendia” zasilili także po raz pierwszy nowi partnerzy, czyli Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie, Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Bukowinie, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu oraz Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

– W związku z powyższym na ulicach naszego miasta i po raz pierwszy w historii na ulicach Tarnogrodu już od dziś (czwartek) będziecie państwo mogli spotkać wolontariuszy w mikołajkowych czapkach z puszkami i cukierkami w rękach. Dlatego Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej bardzo gorąco zachęca Państwa do wsparcia naszej akcji i przekazania datków na Biłgorajski Fundusz Stypendialny poprzez wrzucenie symbolicznej złotówki do puszki – jeśli będziecie Państwo mieli okazję spotkać naszych wolontariuszy. Jeśli tak się nie stanie, to prosimy o wsparcie poprzez wpłaty na nasze konto – mówi Iwona Dubińska z FFLZB.

- Reklama -

Nr rachunku: Bank BNP Paribas Bank Polska S.A.:

Dodaj szybkie ogłoszenie drobne na naszym portalu:

48 1600 1462 1866 1079 3000 0001 lub za pośrednictwem systemu szybkiej płatności PayU, do którego dostęp znajduje się poniżej:

https://www.flzb.lbl.pl/przekaz_darowizne

Realizacja projektu pn. „Zbieramy na stypendia” dofinansowana jest ze środków Programu Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.