Usługi krawieckie

- Reklama -

Zawodnicy “Znicza” w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików

W sobotę 14 listopada br. w Tomaszowie Lubelskim rozegrano Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików Woj. Lubelskiego i Podlaskiego w biegach przełajowych. W zawodach startowało pięcioro reprezentantów biłgorajskiego „Znicza".

Znakomicie spisał się Antoni Staszczak, który zdecydowanie wygrał na dystansie 3 km, prowadząc samotnie od startu do mety. Bardzo dobrze zaprezentował się również Marcin Kusz, zdobywając srebrny medal w biegu na 2 km. Punktowane miejsca wywalczyli również: Bartek Wołoszyn, siódmy w biegu na 2 km, i Marlena Tyszko – jedenasta na 1,5 km. Niestety, biegu na dystansie 2,5 km nie ukończyła Milena Brodziak, mistrzyni Międzywojewódzkich Mistrzostw z sezonu letniego.

- Reklama -

Zawodnicy Znicza zdobyli łącznie 7 punktów, co zapewniło 4. miejsce w klasyfikacji klubowej (ex aequo z gospodarzami zawodów – MKS Tomaszów). Rywalizacja w biegach przełajowych w tej kategorii wiekowej kończy się na poziomie międzywojewódzkim, dla Antka i Bartka były to więc ostatnie starty w kategorii młodzik, natomiast Marlena i Marcin będą mieli okazję poprawić swoje lokaty w przyszłym sezonie lekkoatletycznym.

 

 

 

 

 

 

 

 

MJ

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.