- Reklama -

- Reklama -

Zawalczą o 20 tysięcy złotych

Drużyna z I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w składzie: Nicole Dudzic, Karolina Siek, Filip Świtała, Michał Kleban i Jakub Jamroz zakwalifikowała się do grona 16 najlepszych drużyn w ogólnopolskim turnieju wiedzy o finansach i ekonomii „Sukces na Bank”.

- Reklama -

W I i II etapie pięcioosobowe reprezentacje szkół z całej Polski rozwiązywały testy online. Do finału konkursu drużyny przystąpią 8 marca 2020 roku w studiu TVP w Bydgoszczy. Etap Telewizyjny zostanie podzielony na 7 odcinków, siódmy finałowy wyłoni zwycięzcę.

Podczas turnieju uczniowie muszą wykazać się wiedzą z bardzo wielu różnych dziedzin ekonomii, a także podejmować dobre decyzje strategiczne, które umożliwią im zdobycie jak największej ilości punktów w określonym czasie. Taka forma zawodów ma edukować i sprawdzać wiedzę, ale także zapewniać rozrywkę, zarówno uczestnikom turnieju, jak i widzom przed telewizorami.

urząd MArszałkowski projekt

Organizatorem turnieju jest Fundacja BIT MASTERS. Projekt realizowany jest z Narodowym Bankiem Polskim w ramach programu edukacji ekonomicznej. Opiekunem uczniów jest Andrzej Szatowski.

I LO im. ONZ

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.