Zatrzymał się na budynku szkoły

Na długo zapamięta swoje nieodpowiedzialne zachowanie 24 latek z powiatu kraśnickiego. Mężczyzna nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad swoim bmw. Efektem tej jazdy było wjechanie w ogrodzenie prywatnej posesji, następnie w dwa znaki drogowe, a na końcu w ogrodzenie szkoły. Swą jazdę kierowca zakończył na elewacji budynku. Jak się okazało, miał w organizmie niespełna 3 promile alkoholu. Teraz 24 latek stanie przed sądem. Grozi mu kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

W miniony wtorek około godziny 22  policjanci biłgorajskiej drogówki zostali skierowani do miejscowości Gromada, gdzie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego.

Funkcjonariusze ustalili na miejscu, że 24 latek z powiatu kraśnickiego kierując samochodem m-ki BMW nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i stracił panowanie nad pojazdem. W wyniku tego mężczyzna wjechał w ogrodzenie prywatnej posesji, następnie dwa znaki drogowe, a na końcu w ogrodzenie szkoły. Swą jazdę kierowca zakończył na elewacji budynku.

Jak się okazało mężczyzna był nietrzeźwy. 24 latek, jak wykazał policyjny alkomat, miał w organizmie niespełna 3 promile alkoholu.

Pijany kierowca nie odniósł obrażeń i podróżował sam. Teraz kierowca bmw stanie przed sądem. Mężczyźnie grozi kara do dwóch lat pozbawienia wolności.

JK

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.