- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zatańcz i pomóż

Po raz kolejny miłośnicy zumby spotkają się na charytatywnym maratonie, aby pomóc ciężko choremu mieszkańcowi Soli. U mężczyzny wykryto chłoniaka. Niestety, nie kwalifikuje się do zoperowania. 33-latek jest ojcem trzech córeczek. Dziewczynki mają 6 lat, 3, a najmłodsza dopiero pół roczku. Leczenie jest bardzo kosztowne, dlatego tak ważne jest, aby pomóc rodzinie z Soli.

Charytatywny maraton zumby to pomysł Zosi Badach, instruktorki zumby i fitness. Już po raz kolejny organizuje ona tego typu imprezy. Były już maratony dla Hani Bogdanowicz czy rodziny Senderków. Teraz Piotr Kuranty potrzebuje pomocy. Znam osobiście rodzinę Piotrka i wiadomość o jego nagłej chorobie bardzo mnie dotknęła. Od razu pomyślałam, że mogę pomóc, organizując charytatywną imprezę sportową mówi Zosia Badach. Zapraszam miłośników zumby do trzygodzinnej zabawy, ale także osoby, które chcą po prostu wspomóc naszą inicjatywę  dodaje. 

- Reklama -

27 lutego w hali biłgorajskiego OSiR-u na miłośników zumby czeka prawdziwa gratka. Gwiazdą spotkania ma być pochodząca z Kuby mistrzyni tańca latino Regla Hernandez. Ponadto instruktorami będą Zosia Badach, Ola Okoń i Damian Otkała. 

Koszt uczestnictwa w maratonie wynosi minimum 25 zł. Początek imprezy o godz. 16.00.

- Reklama -

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.