- Reklama -

Zaproszenie dla wystawców

Firma Łukowa Tabacco wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich Łukowianki oraz Stowarzyszenie Kobiet Gminy Łukowa zapraszają wystawców do udziału w kiermaszu.

To pierwsza tego typu inicjatywa w gminie Łukowa. Panie ze Stowarzyszenia Kobiet Gminy Łukowa oraz z Koła Gospodyń Wiejskich Łukowianki przy wsparciu firmy Lukowa Tabacco organizują warsztaty i kiermasz wielkanocny.

Warsztaty zaplanowano na niedzielę (7 kwietnia) w Gminnym Ośrodku Kultury w Łukowej. Początek o godzinie 15.00.  Będzie można spróbować swoich sił i wykonać ozdoby wielkanocne. Warsztaty poprowadzi Anna Mirut, a wsparcia finansowego udzieli Lokalna Grupa Działania.

Natomiast w kolejną niedzielę (14 kwietnia) w świetlicy w Łukowej I odbędzie się kiermasz ozdób wielkanocnych. Chętni wystawcy, rękodzielnicy, wytwórcy lokalnych i regionalnych produktów mogą zgłaszać swój udział telefonicznie –  606350263 lub  660691029. Podczas jarmarku wielkanocnego odbędzie się także konkurs na wielkanocną babę. Dla zwycięstw przewidziano atrakcyjne nagrody!

 

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.