karczma na woli_wesela

- Reklama -

- Reklama -

Zaproszenie dla fanów rocka z Ziemi Biłgorajskiej

Jest zaproszenie dla fanów muzyki rockowej, z powiatu biłgorajskiego. Organizatorzy festiwalu "Rockowisko" organizowanego w Zwierzyńcu, przekazali nam właśnie, że do sprzedaży trafiła druga pula wejściówek. Na scenie aż roi się od grup, świetnie znanych fanom mocniejszego brzmienia. Wystąpi m.in: Moskwa, Lipali, czy The Bill.

- Reklama -

Ósma edycja „Rockowiska”, które odbędzie się 7 i 8 lipca, będzie okazją nie tylko do dobrej zabawy, ale również wspólnego świętowania urodzin kilku zespołów.

Z najnowszych zapowiedzi organizatorów wynika, że w lipcowej imprezie zagra „Vader”, który w Zwierzyńcu będzie obchodzić swoje 40-lecie.

Taki sam jubileusz będzie świętować legenda polskiej sceny punkrockowej, czyli grupa „Moskwa”, a na swoją 30-tkę zaprasza „Frontside”, który pojawi się na scenie po 3 latach nieobecności.

Na liście już ogłoszonych wykonawców są jeszcze „Trauma”, „Lipali” i „The Bill”.

- Reklama -

W sumie na tegorocznym „Rockowisku” ma wystąpić 12 kapel, a nazwy kolejnych grup będą sukcesywnie ogłaszane na profilu „Rockowisko Zwierzyniec” na Facebook’u.

Równolegle trwa sprzedaż karnetów, które warto kupić jak najwcześniej, ponieważ im bliżej imprezy ceny będą rosnąć. Do końca marca dwudniowy karnet można kupić za 200 złotych.

 

Wejściówki są do kupienia on line na stronie: ticketclub.pl.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.