- Reklama -

- Reklama -

- Reklama -

Zaprosili nawet … nieżyjącego mieszkańca Biłgoraja

Mieszkaniec Biłgoraja nie żyje od miesiąca. I właśnie dostał ... zaproszenie na pokaz handlowy. To nie jest niestety żart: - Wspomnę, że za życia mój teść został zaproszony do ,,Sitarskiej,, na podobne spotkanie i wyłudzono od Niego, podpis na umowie - poinformował nas właśnie pan Marek. I ostrzega, apeluje i pokazuje zdjęcia wszystkim mieszkańcom powiatu biłgorajskiego. Zwłaszcza tym starszym.

- Reklama -

–  Mechanizm jest prosty, zapraszają starsze schorowane osoby na spotkania w lokalach, tam poczęstunek i podstępnie nieświadomie mają podsunięte do podpisania gotowe umowy na bezwartościowe garnki lub sprzęt AGD. Mój teść dostał zaproszenie, mino, że ZMARŁ… ok miesiąc temu!!! Widać przywiązanie do starszych osób /teść miał 86l./ Wspomnę, że za życia mój teść został zaproszony do ,,Sitarskiej,, na podobne spotkanie i wyłudzono od Niego, podpis na umowie. Chodzi o bezwartościowe garnki za które przychodzi rachunek kilku tys zł. Tam tym razem udało nam się nakłonić kierowniczkę lokalu do podarcia dokumentu.Ostrzegam, że to jest jedyna w kraju legalnie  działająca MAFIA. Nic nie pomoże zgłaszanie na policję – pisze mieszkaniec Biłgoraja.

 

 

- Reklama -

 

fot: „Uwaga” TVN

- Reklama -

3 Komentarze
  1. Bolo mówi

    Na zaproszeniu jest wyraźnie napisane Hotel DODO.Jaki interes ma dziennikarz w tym, żeby nas oszukiwać? 🧐

  2. Hww z oo ue h mówi

    hwqihwhwwheoeiwhe nie hehe,😟😒😶😔😜😜😜😫😜😔😮😶😜😔😜😶😜😔😪😮🤫😦😦🤔🥱🤫😱😱🤫😪😪😦🤔😪😮

  3. az mówi

    W rewanżu każdy potencjalny klient powinien omijać szerokim łukiem lokale które wynajmują pomieszczenia takim naciągaczom

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.