Krzewińska Beata kandydat

- Reklama -

- Reklama -

Zaprosili nas najmłodsi. A było tak (zdjęcia)

Udana i pracowita niedziela dla przedszkolaków z "Bambini" w Biłgoraju i uczniów biłgorajskiej Prywatnej Szkoły Podstawowej. A skoro tacy goście zostali zaproszeni, to wiadomo co się działo. Były : konkursy, dmuchańce, karuzele, atrakcje wodne, a nawet alpaki. Na pikniku była oczywiście też "Nowa Gazeta Biłgorajska", bo chętnie odwiedzamy wydarzenia, na które zostaniemy zaproszeni. Piszcie: nowa@gazetabilgoraj.pl

- Reklama -

Galeria fotografii (76 zdjęć) 

urząd MArszałkowski projekt

Blisko siedemset osób świętowało dziś szósty z kolei Dzień Rodziny. Były to dzieci ze Żłobka, Przedszkola „Bambini” oraz uczniowie Prywatnej Szkoły Podstawowej w Biłgoraju oraz ich rodzice. Wydarzenie to po kilkuletniej przerwie spowodowanej pandemią powróciło do kalendarza imprez tych placówek. Tym razem zorganizowane zostało w Pawerlandzie. Na twarzach najmłodszych oraz ich najbliższych nie brakowało uśmiechów oraz radości. Bawiły się dzieci ale i nie tylko. Rodzice również chętnie zajmowali miejsca w karuzelach. 

– Bardzo cieszę się, że w tym roku udało się już bawić wspólnie. Tradycyjnie impreza rozpoczęła się od występów dzieci ze żłobka, przedszkola oraz Prywatnej Szkoły Podstawowej, która od 3 lat zasila szeregi „rodziny Bambini”. Kolejną uroczystość możemy zaliczyć do mega udanych, pogoda wyśmienita, humory dopisywały wszystkim i małym i dużym – przyznaje Justyna Wąsala-Gura, dyrektor placówek.

- Reklama -

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Nowa Gazeta Biłgorajska nie bierze odpowiedzialności za treść komentarzy.